Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor s Alyssou o budoucnosti Čarodějek

11. 5. 2006

Alyssa mluví o budoucnosti Čarodějek

Hrát stále tu stejnou postavu po šest let může trochu nudit . Ne ale když jste Alyssa Milano. Jako Phoebe Halliwell v WB seriálu Charmed mění svou osobnost a oblečení tak, že se jí stále daří udržovat magický život své postavy. Čarodějná žena, která se proměnila například v mořskou pannu, mumii a královnu podsvětí, znovu okoření dění až se v neděli vrátí jako bojovnice v kůži. TV Guide Online poprosil Milano, aby použila Phoebinu schopnost předvídání a pověděla nám něco o budoucnosti seriálu Charmed.

TV Guide Online: Charmed tým oznámil, že se dočkáme sedmé série. Bude poslední?
Alyssa Milano:Všechny máme kontrakt na osm sérií. Ale já si myslím, že všechny chceme odejít na vrcholu. Takže pokud bude náš rating tak vysoký, jako v tomto roce pravděpodobně půjdeme i do osmé série. A když začne klesat, skončíme sedmou sérií. Je to umění odhadnout, kdy má seriál skončit, víte.

TVGO: Co bys chtěla pro Phoebe než show skončí?
Milano:Zasloužila by si myslím víc lásky. Miluji dějové linie, kdy má Phoebe stabilní vztah. A to je pro mě velká zábava hrát, zvláště pokud tam jsou vloženy romanticko-komediální prvky. V tomto roce jsme viděli epizodu, kdy Phoebe nahlédla do budoucnosti a viděla, že je těhotná, tak nevím, jak se s tím vypořádají. Ačkoliv se netěším až budu nosit to strašlivé latexové bříško. Holly Marie Combs ho nosila a strašně chemicky to smrdělo! Není důležité jak moc si navoníte oblečení-je to cítit na míle daleko.

TVGO: Co si myslíš, že by fanoušci seriálu viděli nejraději?
Milano: Myslím, že by rozhodně chtěli, aby se Piper a Leo dali zase dohromady. Vím, že ten vztah intenzivně a dlouho prožívají. Všichni by taky chtěli v seriálu zase vidět Colea, mého démonického přítele. Ale já se domnívám, že se to nestane. Julian je teď příliš zaměstnaný svou vlastní show.

TVGO: Jak jsi strávila své volno?
Milano: Povím vám o své první misi jako a UNICEF ambasador (pozn. překladatele: jedná se o velvyslance dobré vůle, což dělají různé celebrity, mimo jiné i Angelina Jolie) Byli jsme v Angole a dělali všechno pro to, aby se místním dětem dostalo očkování a školní vzdělání.

TVGO: Jak jsi se k tomu dostala?
Milano: Kontaktovala jsem je asi před šesti měsíci, když jsem byla na dovolená v jižní Africe. Žila jsem tam vlastně tři měsíce a dělala humanitární aktivity pro děti v nemocnicích a humanitárních centrech.Když jsem se vrátila zpátky do Států, chtěla jsem dobrovolně procovat v dětských nemocnicích a hledala jsem optimální způsob. UNICEF bylo způsobem, jak jít po už prověřené cestě. Takže jsem je kontaktovala a oni byli velmi šťastní, no a teď jsem šťastná zase já.

TVGO: A na konec obligátní Shannen Roberty otázka. Bojíš se, že by tě Shannen mohla napálit jako oběť své show Scare Tactics?
Milano: [směje se] To je sranda. Ne, ale mám strach být za blbce.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pongy chief blood influence symptoms

(AtrixWaill, 12. 10. 2018 20:21)

Compression est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/comment-sutilise-le-cialis/

Measuring Blood Stress

(APoertyReotret, 6. 7. 2018 6:14)

Torsion bras de quelqu'un est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre determination bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-en-ligne/